Չորեքշաբթի, մարտի 26-ին, Երևանի ժամանակով ժամը 19:00-ին Armagora.am-ի ուղիղ եթերում կպատասխանեմ ձեր հարցերին՝ անդրադառնալով հայկական ազգային ինքնությանը, Հայաստան-Սփյուռք հարաբերություններին առնչվող մարտահրավերներին, Armagora.am հարթակում այս խնդիրների վերաբերյալ ընթացող հարցման արդյունքներին: Հարց տալու համար գրանցում չի պահանջվում: Տո՛ւր քո հարցը Արի՛ խոսենք:
Ուրբաթ, մարտի 14-ին, Երևանի ժամանակով ժամը 19:00-ին Armagora.am-ի ուղիղ եթերում կպատասխանեմ ձեր հարցերին՝ անդրադառնալով 44-օրյա պատերազմում պարտության պատճառներին, գլխավոր դասերին և Armagora.am հարթակում այս խնդիրների վերաբերյալ ընթացող հարցման արդյունքներին: Հարց տալու համար գրանցում չի պահանջվում: Տո՛ւր քո հարցը Արի՛ խոսենք:
Armagora
Ողջույն, ես Օքսֆորդի համալսարանի գիտաշխատող Սիմոն Մաղաքյանն եմ:
Մշակույթ և ինքնություն
Ներկայիս կառավարության աշխատանքը պարզապես երկիրը կործանման է տանում։ Իշխանափոխությունը եվս հարցի լուծում չէ։ Հասարակությունը հիվանդ է, բուժման խնդիր կա։Դրա մասին բարձրաձայնողներին լսող էլ չկա,անգամ գժի տեղ են դնում։